Bestuur

 

voor overzicht co÷rdinaten van de v.z.w klik hier

 

Samenstelling Raad van Beheer

**

Voorzitter

Claus Koen

Eerste Commissaris van Politie    

koen.claus@politie.antwerpen.be

 



Ondervoorzitter

Gaukema An

Commissaris van Politie

 

 

an.gaukema@politie.antwerpen.be

 



Eerste secretaris

Verschaeren Bart

Commissaris van Politie    

bart.verschaeren@politie.antwerpen.be

 



Tweede secretaris

Stuy Eric

Commissaris van Politie o.r.

 



Penningmeester

Vercammen Marc

Commissaris van Politie    

marc.vercammen@politieminos.be

 


Public Relations Officier

Rottiers Freddy

Commissaris van Politie

freddy.rottiers@kringofficieren.be

freddy.rottiers@politie.antwerpen.be

 



Vaandrig

Vermeulen Rutger

Commissaris van Politie    

rutger.vermeulen@politie.antwerpen.be



Feestbestuurder

Hoostens Jan

 

Commissaris van Politie o.r.    

   


Webmaster

van Vlierberghe Gerrit

Commissaris van Politie o.r.    

gerrit.vanvlierberghe@kringofficieren.be



Raadslid     

Van der Borght Fernand

gepensioneerd ere adjunct-commissaris inspecteur van Politie    



Raadslid

De Boeck Tim

Commissaris van Politie

tim.deboeck@politie.antwerpen.be

 


Raadslid 

Nees Linda

 

Adviseur - Calog A    
belinda.nees@politie.antwerpen.be



Raadslid     
Versele Femke    
Adviseur - Calog A    
femke.versele@politie.antwerpen.be

 
 
***
 
 

* * *